previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
Forum Support

محلات

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 1 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

نصب تندیس دکتر باستانی پاریزی در پارک ریاضیات

 

محمد ابراهیم باستانی پاریزی در سوم دی‌ماه ۱۳۰۴ در پاریز، از توابع شهرستان سیرجان در استان کرمان متولد شد. وی تا پایان تحصیلات ششم ابتدایی در پاریز تحصیل کرد و در عین حال از محضر پدر خود مرحوم حاج آخوند پاریزی هم بهره می‌برد.

پس از پایان تحصیلات ابتدایی و دو سال ترک تحصیل اجباری، در سال ۱۳۲۰ تحصیلات خود را در دانشسرای مقدماتی کرمان ادامه داد و پس از اخذ دیپلم در سال ۱۳۲۵ برای ادامهٔ تحصیل به تهران  رفت و در سال ۱۳۲۶ در دانشگاه تهران در رشتهٔ تاریخ تحصیلات خود را پی گرفت .

شهردار منطقه یک از نصب مجسمه و تندیس دکتر محمد باستانی پاریزی در آستانه نوروز و بهار در پارک ریاضیات شهر کرمان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منظقه یک ؛ مهندس علی سعیدی با بیان این مطلب که محمدابراهیم باستانی پاریزی ؛ تاریخ‌دان، نویسنده، پژوهشگر، شاعر، موسیقی‌پژوه و استاد بازنشستهٔ دانشگاه تهران اظهار داشت :در راستای پاسداشت مقام نامداران کرمان و آشنایی بیشتر شهروندان و گرداشگران نوروزی با چهره این بزرگان و همچنین زیباسازی فضاهای شهری، شهرداری منطقه یک اقدام به ساخت تعدادی مجسمه‌ و تندیس و نصب در سطح منطقه نموده است .

وی افزود : همزمان با ساخت و نصب مجسمه های میرزارضا کرمانی و گنجعلیخان در آستانه نوروز ، مجسمه دکتر باستانی پاریزی نیز ساخته و در پارک ریاضیات شهر کرمان نصب گردید .   

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

زهرا جهانگیری


سرپرست

معاونت شهرسازی

سمانه سعید


معاون حمل و نقل

وحید زنگی‌آبادی

معاون خدمات شهری

وحید بهراسمانی


معاون مالی و اقتصادی

مجتبی مهرپرور

ورود کاربران

Go to top