در ادامه پویش «هر هفته یک افتتاح» شهرداری کرمان

پروژه بهسازی محوطه گنبد جبلیه کرمان به بهره‌برداری رسید


طی آیینی و در دومین هفته از پویش افتتاح با شعار «هر هفته یک افتتاح» شهرداری کرمان، پروژه بهسازی محوطه گنبد جبلیه به بهره‌برداری رسید.

شهردار کرمان، شامگاه دوشنبه شانزدهم تیرماه در آیینی که با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری در محوطه گنبد جبلیه برگزار شد، گفت: محوطه گنبد جبلیه، به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع و با انجام اقداماتی از جمله کف‌ سازی، کاشت گل‌ و گیاه و باغچه، احداث آب‌نما و نورپردازی زیبا و در خور این بنای تاریخی، بهسازی شده است.

سیدمهران عالم‌زاده بیان کرد: برای اجرای این طرح، حدود یک میلیارد تومان هزینه شده است.

 سرپرست شهرداری منطقه یک کرمان نیز در حاشیه بهره‌ برداری از این پروژه با اشاره به اینکه بهسازی محوطه گنبد جبلیه از ۳ ماه پایانی سال گذشته آغاز شد، افزود: علاوه بر نصب پایه‌ چراغ و تامین روشنایی محوطه گنبد، ساختمان گنبد جبلیه نیز به‌ طور کامل توسط شهرداری منطقه یک نورپردازی شده است.

محمدحسین مومنی یادآور شد: در بهسازی محوطه گنبد جبلیه، اقدامات لازم جهت مناسب‌ سازی فضا برای افراد دارای معلولیت نیز انجام شده است.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت مطلوب ساخت بوستان بلدالامین خاطرنشان کرد: ساخت این بوستان نیز رو به پایان است و به‌ زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

براساس این گزارش بوستان بلدالامین به‌ زودی در قالب پویش «افتتاح» و با شعار «هر هفته یک افتتاح» به بهره‌برداری خواهد رسید.

هفته گذشته نیز بوستان سراج و پروژه بهسازی میدان رسالت به‌عنوان نخستین طرح در پویش افتتاح با شعار «هر هفته یک افتتاح» به بهره‌برداری رسید.

 

 

 

ورود کاربران

Go to top